35%

Женски шорцеви ZEUS Pantaloncino Tiger Nero

1.150,00 ден. 1.790,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506105

Детали

SKU
506105
Категории
Бренд
Пол
Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Еластан; Памук
Спортови
Одбојка
БОJА
Црна