Машката Блуза ZEUS Maglia ML Monolith Verde

1.980,00 ден. 2.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515664

Детали

SKU
515664
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Зелен, Зелена