Машка маица ZEUS Polo Promo Man Nero

MKD 1.380,00 (Намалување од 23%)
MKD 1.050,00
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU: 511354
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Лето
Вид на облека: Маици
Материјал: Памук
БОJА: Црна