18%

Машка маичка GIVOVA Shirt Revolution 0312

790,00 ден. 970,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516705

Опис

Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution е дизајнирана да обезбеди удобност и добар стил на секоја спортска природа.

Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution е изработена од фин и многу пријатен на допир полиестер материјал, кој се карактеризира со неговата издржливост, лесно одржување, брзо сушење и задржување на бојата дури и по повеќекратна употреба. V-вратот, директното сечење и двобојниот дизајн го прават често избран за спорт.
Карактеристики:

Натпис GIVOVA напред под јаката;
Материјал: Полиестер;
Директно сечење;
V-вратот.

Машката маичка GIVOVA Shirt Revolution има се што ви треба.

Погледнете ги сите оригинални машки спортски маици!

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
516705
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Маици
Материјал
Полиестер
Спортови
Трчање; Фитнес, Фитнес
БОJА
Бело; Црвено