42%

Машка спортска топлинска блуза ZEUS Maglia Fisiko M/L Granata

1.150,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 521252

Детали

SKU
521252
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Трчање; Фудбал
БОJА
Бордо