Машка јакна со две лица ZEUS Reversible Giubbotto Apollo Blu/Giallo

3.190,00 ден. 5.320,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506871

Опис

Машката јакна со двојно лице ZEUS Reversible Giubbotto Apollo е тенка и многу мека, погодна за пролетните и есенските денови. 

Машка јакна со две лица ZEUS Reversible Giubbotto Apollo е полиестер и обезбедува исклучително пријатно чувство на допир. Од другите модели на ZEUS се разликува по тоа што има две лица - од едната страна е двобоен, од другата еднобоен.

Карактеристики:

Двострана хауба што не може да се отстрани;
2 бр. странични џебови со патенти на двобојната страна;
2 бр. странични џебови на обичната страна;
Извезено лого на ZEUS на двете лица;
Целосна патент на јакна;
Еластично на крајот од ракавите; 
Направете едно од вашите најпрактични купувања со двострана машка јакна ZEUS реверзибилна Giubbotto Apollo.

Ве очекуваат универзални и едноставни модели на машки јакни и елеци!


 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506871
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Jкни
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолта