30%

Машка јакна ZEUS Giubbotto Softshell Giallo Fluo

2.990,00 ден. 4.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518956

Опис

Ве очекуваат универзални и едноставни модели на машки јакни и елеци!
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
518956
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Деца, Жени
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Jкни
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Жолт електричар