27%

Машка јакна ZEUS Giubbotto Texture Blu/Rosso

3.360,00 ден. 4.620,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 524158

Детали

SKU
524158
Категории
Бренд
Бренд
Zeus
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle
Материјал
Найлон, Полиестер