Машки дуксер ZEUS Giacca Enea Rosso

MKD 1.920,00 (Намалување од 25%)
MKD 1.440,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 506338
Пол: Маже
Стил: Тренинг
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Шушкавец
Материјал: Памук; Полиестер
БОJА: Црвено