Машки елек GIVOVA Smanicato Prime 0004

MKD 4.450,00 (Намалување од 38%)
MKD 2.720,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 509371
Прицврстување: Патент
Пол: Маже
Стил: Lifestyle
Сезона: Пролетни; Есенни
Вид на облека: Елеци
Материјал: Полиестер
БОJА: Темносин