Машки комплет дрес ZEUS Kit Legend Rosso

2.050,00 ден. 3.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514014

Детали

SKU
514014
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал
БОJА
Црвено