Машки костими за капење GIVOVA Costume Tutore 0010

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504982

Опис

Машкиот костим за капење GIVOVA Costume Tutore е погоден за тренинзи и редовно пливање Машкиот костим за капење GIVOVA Costume Tutore е направен од 100% полиестер, кој е дел од секој костим за капење, бидејќи дава одлично чувство, брзо се суши, обезбедува издржливост и ја зачувува бојата за долго време.На десната страна има извезен натпис GIVOVA, со бели контрастни букви.Изживејте топли, летни моменти со Машкиот костим за капење GIVOVA Costume Tutore.Машки костими за капење погледнете овде.WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
504982
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Костим за капење
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Пливање
БОJА
Црна

Препорачани производи