28%

Машки костими за капење ZEUS Costume Tutor Nero

990,00 ден. 1.380,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511682

Опис

* Производите од категоријата Костими за капење / Долна облека не се предмет на замена поради нивните специфики и хигиенски предвидувања!Повеќе актуелни модели на машки костими за капење погледнете овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511682
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Костим за капење
Материјал
Еластан; Полиамид
Спортови
Пливање
БОJА
Црна

Препорачани производи