Машки кошаркарски дрес GIVOVA Kit Power 1303

1.590,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504747

Детали

SKU
504747
Категории
Бренд
Пол
Деца, Жени
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Комплети
Материјал
Полиестер
Спортови
Кошарка
БОJА
Бело; Зелена, Зелен