34%

Машки тим за слободно време ZEUS Kit Relax Olympia Bianco/Nero

1.590,00 ден. 2.430,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517877

Детали

SKU
517877
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Комплети
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Одбојка; Фудбал; Ракомет
БОJА
Бело; Цр͟н͟о