Машки тренерки КТМ

2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9379

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина  е идеална за секаков вид активност.

Горниот дел:• Прицврстување за поштеда и висока јака• Прилагодлив аспиратор• Две предни џебови• Еластичен на ракавите и ременот

Крајниот дел:• Ремен со еластична и вратоврска• Две странични џебови• Еластични манжетни• Состав: 100% памук

Детали

SKU
9379
Категории
KTM
Бренд
KTM

Препорачани производи