Машки тренерки КТМ

2.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Код на производ - SKU 9380

Опис

Дизајн, боја и висококвалитетен памук. Пријатна ткаенина , е идеална за секаков вид активност.

Горниот дел:• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен

Крајниот дел:• Ремен со еластична и вратоврска• Две странични џебови• Еластични манжетни•

Состав: 100% памук

Детали

SKU
9380
Категории
KTM
Бренд
KTM

Препорачани производи