30%

Машки хеланки GIVOVA Running Pinocchietto 3/4 0002

1.590,00 ден. 2.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 504779

Детали

SKU
504779
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролет; Лето; Есен
Категориjа
Хеланки
Материјал
Еластан; Полиестер
Спортови
Трчање
БОJА
Бело; Сино