27%

Машки шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band 0003

1.150,00 ден. 1.580,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 514593

Опис

Машките шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band се дел од колекцијата „Leisure“ на италијанскиот бренд.

Машките шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band се направени од меки полиестерски материјали кои обезбедуваат удобност, издржливи се и импресионираат со лесното одржување и брзото сушење.
Карактеристики:

Везен натпис-GIVOVA  на десната нога;
Насликани повеќе логоа-GIVOVA од двете страни, по целата должина;
2 бр. странични џебови;
Ластична лента и врски за прицврстување.

Машки шорцеви GIVOVA Pantaloncino Poly Band - спортувајте слободно и со стил.

Овде можете да најдете широки шорцеви во различни големини.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
514593
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Бело