Машки шорцеви ZEUS Bermuda Plinio Rosso

990,00 ден. 1.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 510412

Опис

Овде можете да најдете широки шорцеви во различни големини.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
510412
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук
Спортови
Трчање; Фудбал
БОJА
Црвено