10%

Машки шорцеви ZEUS Pantaloncino Jolly Rosso

990,00 ден. 1.100,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 518633

Опис

Видете ја нашата богата разновидност на машки шорцеви овде.
WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
518633
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Полиестер
БОJА
Црвено