Машки шорцеви ZEUS Pantaloncino Jolly Bianco

MKD 1.100,00 (Намалување од 10%)
MKD 990,00
цената за испорака не е вклучена
Големина:
Код на производ - SKU: 518630
Пол: Маже
Стил: Lifestyle/Тренинг
Сезона: Лето
Вид на облека: Кратки панталони
Материјал: Полиестер
БОJА: Бело