Машки шорцеви ZEUS Pantaloncino Promo Nero

690,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 505930

Опис

Машките шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo се дизајнирани за сите кои сочувствуваат со класичната и едноставна спортска опрема.
Машките шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo се направени од 100% мек и пријатен на допир полиестер материјал кој не се тутка и брзо се суши. Нивниот класичен стил и стандарден крој ги прави постојано избрани од млади и стари.

Карактеристики:

Натпис печат - ZEUS на дното на левата нога;
Ластик на колковите со прицврстувачки врски;
Исечете: Стандардно;

Машки шорцеви  ZEUS Pantaloncino Promo - неодолива понуда по одлична цена.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
505930
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Лето
Категориjа
Кратки панталони
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Црна