пантолони Defend london

800,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9148

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Одлична долна облека направена од висококвалитетна ткаенина. Моделот има класичен крој, стеснет на дното на ногата. Постојат странични џебови со патент и еластична на врвот со врски за прилагодување на ширината и нозете. Погодно и за секојдневно и за спорт.</span><br></p>

Детали

SKU
9148
Категории