сива маица O.N.

490,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 67

Опис

XL-од пазувите до пазувите 57 см должина75cm

3XL-од пазувите до пазувите 63 см должина80cm

M-пазувите до пазувите 48CM Должина 72CM

Детали

SKU
67
Категории