сив џемпер Citroen

1.190,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9272

Опис

<p>.Пријатно за ткаенината на допир• Прилагодлив аспиратор• лого на предната страна• Голем преден џеб• Еластични манжетни и ремен• Состав: 95% памук, 5% полиестер[<br></p>

Детали

SKU
9272
Категории
Бренд