Сини шорцеви Speed Sport

690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 726

Опис

Стилски летни шорцеви со странични џебови. Ткаенината е изработена од памук и еластан. Погодно е за спорт и забава или за секојдневно носење.

Детали

SKU
726
Категории