Торба GIVOVA Borsa Revolution 0004 52х35х55 cm

1.290,00 ден. 2.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511860

Опис

Торбата GIVOVA Borsa Revolution е создадена за да го олесни носењето и складирањето на спортска опрема.

Торбата GIVOVA Borsa Revolution  е изработена од полиестерски материјали. Големината на торбата ја прави погодна за сите видови спортови. Моделот има преграда погодна за поставување на тврдо дно за чување чевли.
Карактеристики:

Везено лого-GIVOVA од едната страна;

Главен џеб со двојно прицврстување;

Мал џеб напред;

 Две парчиња. рачки за рачно носење;

Едно прилагодливо ременче на рамо;

Преграда за чевли со двојна патент;

Големина на долната преграда: 49x35x16cm.Големина на јакна: 52x35x55cm.

*Во торбата  може да се додаде дополнително тврдо дно. Соодветното дно за овој модел на торба  можете да го најдете овде Торбата  GIVOVA Borsa Revolution - нов додаток на вашата спортска опрема WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511860
Категории
Weight
1 kg
Бренд
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин

Препорачани производи