Тренерка ZEUS Tuta Apollo Blu/Giallo Fluo

1.980,00 ден. 2.620,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506464

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Apollo е дизајнирана да придонесе за секојдневната удобност на секој од неговите сопственици.

Машката тренерка ZEUS Tuta Apollo е изработена од 100% полиестер, густи материјали кои гарантираат нејзина издржливост, дури и при почесто користење и третман.
Карактеристики:

Извезено мало лого-ZEUS на градите и десната нога;
2 бр. џебови на долниот дел;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Патента на нозете на глуждовите;
Ластици на зглобовите и глуждовите;
Патента по целата должина на горниот дел ;

Машки тренерки ZEUS Tuta Apollo - преземете водство во напорен ден.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

ТИМ WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506464
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Темно сино; Жолт електричар

Препорачани производи