22%

Тренерка ZEUS Tuta Band Blu

2.990,00 ден. 3.840,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519478

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Band е стилски предлог за студените зимски денови.

Машката тренерка ZEUS Tuta Band е изработена од памучен материјал со дебелина од 300 гр. Се одликува со чистиот дизајн и тоа го олеснува комбинирањето со друга облека и чевли. Има хауба која се прилагодува со вратоврски.


Карактеристики:

ZEUS  лого на дуксер и панталони;
Патент по целата должина на дуксерот;
Аспиратор што се прицврстува со вратоврски;
2 бр. џебови за дуксер - тип на кенгур;
2 бр. џебови за панталони;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Стандардно сечење;

Машката тренерка ZEUS Tuta Band ќе ви ја обезбеди потребната топлина и секојдневна удобност.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519478
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Памук
БОJА
Темносин

Препорачани производи