Тренерка ZEUS Tuta Deka Blu/Royal

1.820,00 ден. 2.150,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511700

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Deka е одлична комбинација на стил, квалитет и удобност. Импресионира со тробојниот, нестандарден дизајн.


Машката тренерка ZEUS Tuta Deka е изработена од 100% полиестер, а составот на нејзиниот внатрешен дел вклучува ултра, тенок слој на долен, кој овозможува неспоредлива удобност, не ја иритира кожата и не пареа. Моделот има патент по целата должина на дуксеро.


Карактеристики:


2 бр. џебови на дното на панталонот;
2 бр. странични џебови на горниот дел ;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Печатете го логото-ZEUS на  градите и десната нога.

Топла прегратка ве очекува со машката тренерка ZEUS Tuta Deka.


Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.


 WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
511700
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син

Препорачани производи