Тренерка ZEUS Tuta Olympia Blu/Royal

2.110,00 ден. 2.910,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515879

Опис

Машки тренерки ZEUS Tuta Olympia - како резултат на извонредниот дизајн, производителите го нарекоа моделот со импресивно име „Олимпија“.

Машката тренерка ZEUS Tuta Olympia е изработена од многу мек и исклучително пријатен полиестерски материјал на допир. Достапен во различни атрактивни комбинации на бои. Моделот се одликува со присуство на хауба на врвот, која е прицврстена со врски. Покрај боите и квалитетот, тренерката импресионира со својот стилски крој - широк дуксер и вградени панталони.
Карактеристики:

ZEUS  лого на дуксер и панталони;
Патента по целата должина на дуксерот;
2 бр. џебови со скриени патенти на дуксерката;
2 бр. џебови за панталони;
Ластици на зглобовите и глуждовите;
Патенти од двете страни на нозете;
Капулче со врвки за влечење;
Стандарден крој на ракавот и вграден на панталоните;

Со машката тренерка ZEUS Tuta Olympia ќе постигнете олимписки успех.

Сите машки тренерки во мали и големи димензии погледнете ги овде.

ТИМ WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515879
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Син; Темно син

Препорачани производи