Тренерка ZEUS Tuta Easy Nero/Verde Militare

1.730,00 ден. 2.300,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519739

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Easy е пример за одлична вредност за парите.

Машката тренерка ZEUS Tuta Easy е изработена од многу мек и пријатен полиестерски материјал на допир. Достапни во различни атрактивни комбинации на бои кои лесно се комбинираат со друга облека и чевли.


Карактеристики:

ZEUS  лого на дуксер и панталони;
Патента по целата должина на дуксерот;
2 бр. џебови на дуксер;
2 бр. џебови на панталони;
Еластици на зглобовите и глуждовите;
Стандардно сечење;

Машката тренерка ZEUS Tuta Easy е предлог на кој тешко ќе се одолее.

Најдете повеќе оригинални машки тренерки овде.

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
519739
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Цр͟н͟а; Темно зелена

Препорачани производи