Тренерка ZEUS Tuta Nettuno Blu

4.960,00 ден. 7.520,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515308

Опис

Машкиот костум ZEUS Tuta Nettuno е комбинација на стил, квалитет и неверојатна удобност.

 Има многу квалитети кои брзо ќе ја направат вашата омилена секојдневна облека. На лактите и на десната нога има ленти кои рефлектираат светлина кои светат во темнина
Карактеристики:

Рефлективно лого на ZEUS на дуксер и панталони;
2 бр. патенти со длабок џеб;
2 бр. длабоки џебови за панталони со патенти;
Тесни ногарки, со ластици и без патенти;
Материјал - 85% полиестер; 15% памук;
Директно сечење;

Со машката тренерка ZEUS Tuta Nettuno го правите најдобриот и најпрактичен избор за вашето секојдневие.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја

WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
515308
Категории
Бренд
Прицврстување
Патент
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Еластан; Полиестер
БОJА
Темносин

Препорачани производи