Тренерки ZEUS Tuta Marte Blu/Granata

2.080,00 ден. 2.850,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506267

Опис

Машката тренерка ZEUS Tuta Marte е комбинација на стил, квалитет и исклучителна удобност.
Машката тренерка ZEUS Tuta Marte е изработена од мек и пријатен полиестерски материјал на допир. Се разликува од другите тренерки поради присуството на патент до градите на горнио дел.


Карактеристики:

ZEUS лого на градите и левата нога;
2 бр. странични џебови со патенти на горнио дел;
2 бр. странични џебови со патенти на панталоно;
Патенти на крајот на нозете, на глуждовите;
Широки, еластични ленти на краевите на ракавите и нозете;

Машки тренерки ZEUS Tuta Marte - ослободете го вашиот потенцијал за спортски модел.

Изберете ги вашите машки тренерки од нашата голема разновидност, во вашата омилена боја овде.

ТИМ WWW.MKSPORT.EU

Детали

SKU
506267
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Тренерки
Материјал
Полиестер
БОJА
Бордо, Темно сино; Бордо

Препорачани производи