33%

Чорапи ZEUS Calza Fit Verde Fluo

590,00 ден. 890,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 519828

Детали

SKU
519828
Категории
Бренд
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Микрофибер; Полиамид; Полиестер
БОJА
Зелен електричар, Зелен- електричар

Препорачани производи