23%

Чорапи ZEUS Calza Square Granata

990,00 ден. 1.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515901

Детали

SKU
515901
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Памук; Полиамид; Полиестер
БОJА
Бордо

Препорачани производи