17%

Штуцни ZEUS Calza Parma Blu/Giallo fluo

290,00 ден. 350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516231

Детали

SKU
516231
Категории
Бренд
Пол
Деца-момчиња
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Темно сино; Жолт електричар

Препорачани производи