30%

Штуцни ZEUS Calza Super Giallo fluo

690,00 ден. 990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 513593

Детали

SKU
513593
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Чорапи
Материјал
Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Жолт- електричар

Препорачани производи