блуза 2 во 1 црна боја-код 9810

760,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 9810

Опис

<p><span style="color: rgb(119, 119, 119); font-family: Lato, Arial, Helvetica, sans-serif; font-size: 14px;">Стилска блуза изработена од висококвалитетна ткаенина за дишење. Импресивно за секоја пригода.</span><br></p>

Детали

SKU
9810
Категории