кошула во кафеава боја-код 4021

670,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 4021

Опис

<p><span lang="mk">кошула во кафеава боја. Стилски модел со спектакуларно десно. Прицврстување со метални копчиња. Врат околу вратот без јака.</span><br></p>

Детали

SKU
4021
Категории