кошула во розова боја-код 4040

670,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 4040

Опис

<p><span lang="mk">Стилски модел со спектакуларно десно. Прицврстување со метални копчиња. Врат околу вратот без јака. Бесплатна линија.</span><br></p>

Детали

SKU
4040
Категории