кошула во сива боја-код 4039

670,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 4039

Опис

<p><span lang="mk">кошула во сива боја. Стилски модел со спектакуларно десно. Прицврстување со метални копчиња. Врат околу вратот без јака. Бесплатна линија.</span><br></p>

Детали

SKU
4039
Категории