22%

Голмански ракавици ZEUS Guanto Portiere Z1 Unico

4.150,00 ден. 5.350,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517548

Детали

SKU
517548
Бренд
Опрема
Голмански ракавици
Пол
Деца-момчиња
Материјал
EVA Пена
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Зелен, Цр͟н͟а; Зелена

Препорачани производи