30%

Голмански ракавици ZEUS Guanto Eko Bianco

1.150,00 ден. 1.650,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 506019

Детали

SKU
506019
Бренд
Опрема
Голмански ракавици
Пол
Деца-момчиња
Материјал
EVA Пена
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Бело; Златен, Златен