25%

Голмански ракавици ZEUS Guanto Space Giallo Fluo

1.450,00 ден. 1.950,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 520389

Детали

SKU
520389
Бренд
Опрема
Голмански ракавици
Материјал
Каучук; Латекс; Памук; Полиестер
Спортови
Фудбал, Футбал
БОJА
Жолт- електричар

Препорачани производи