42%

Детска Блуза GIVOVA Felpa G/Collo 0003

1.150,00 ден. 1.990,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 517888

Детали

SKU
517888
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин