21%

Детска Блуза GIVOVA Felpa GCollo Band 0003

3.360,00 ден. 4.290,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 515330

Детали

SKU
515330
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни; Зимни
Категориjа
Блузи
Материјал
Памук
БОJА
Бело