28%

Детска Блуза GIVOVA Maglia Tecnica 500 0010

990,00 ден. 1.390,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 516673

Детали

SKU
516673
Категории
Бренд
Пол
Unisex
Намена
Lifestyle/Тренинг
Сезона
Есенни; Зимски
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Црна