24%

Детска Блуза ZEUS Felpa Enea Blu

1.280,00 ден. 1.690,00 ден.
цената за испорака не е вклучена
Големина
Код на производ - SKU 511661

Детали

SKU
511661
Категории
Бренд
Пол
Маже
Намена
Тренинг
Сезона
Пролетни; Есенни
Категориjа
Блузи
Материјал
Полиестер
БОJА
Темносин